Гаряча лінія:
0 800 300-911
з мобільних:
8-911
Безкоштовно
по Україні
fb vk od icq email

Вантажоперевезення

Ін Тайм - професійна служба доставки, що працює на ринку з 2002 року.

Ставши одним з піонерів в сегменті маршрутних автомобільних вантажоперевезень, компанія багато в чому сприяла його становленню та розвитку. Більшість сервісів, існуючих на даному ринку, свого часу були вперше впроваджені саме в Ін Тайм. Компанія і сьогодні не припиняє нарощувати портфель наданих послуг, постійно вдосконалюючи рівень обслуговування.

В даний час Ін Тайм - це більше 2000 пунктів видачі вантажів по всій Україні, з яких 529 стаціонарних відділення та 1482 Поштоматів. Успішне співробітництво з великими компаніями, а також компаніями малого та середнього бізнесу, доставка вантажів у торгові мережі України, додаткові опції для постійних клієнтів - ось далеко не повний перелік причин, за якими Ін Тайм є надійним партнером з перевезення товарів.

Компанія несе матеріальну відповідальність за якість сервісу і здійснює доставку вантажів «до дверей» одержувача в будь-який населений пункт України.


 Наші переваги:

 

  • Клієнтів компанії обслуговує більше 2000 пунктів видачі вантажів по всій Україні, з яких 529 стаціонарних відділення та 1482 Почтоматів
  • Служба персональних менеджерів
  • Фінансова відповідальність за збереження та доставку вантажів в строк
  • Оформлення та управління доставкою вантажів у режимі online
  • Безкоштовне зберігання вантажів на складі - до 10-ти днів

Вантажі, заборонені до перевезення

Список вантажів, заборонених до перевезення в АР Крим